pośrednictwo pracy Szczecin

Internetowy interes

Internetowy interes

lis 8, 2018

Domowy biznes?

Jesteś rodzicem, a Twoje pociechy powoli wyrastają z ogromnej ilości zabawek, które nagromadziły się w Waszym domu przez ostatnie lata? Zastanawiasz się, co począć z całym tym majdanem, a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, żeby w zamian zaoferować dzieciom coś bardziej odpowiedniego do ich aktualnego wieku? A może warto przemyśleć założenie małego, domowego biznesu? Stare zabawki nie muszą lądować na strychu lub w śmietniku, a Twoje dzieci nie muszą latami bawić się tą samą, plastikową wyścigówką czy szmacianą lalką. Pełen zazdrości i żalu wzrok Twoich pociech przestanie śnić Ci się po nocach, kiedy wieczorem kładąc się spać, pomyślisz, jak bardzo ucieszyłaby ich nowa zabawka. Możesz rozwiązać ten problem, jeśli dowiesz się jak sprzedawać przez internet!

Internetowy szał zakupów

Internet to miejsce, w którym znajdziesz dosłownie WSZYSTKO, bez względu na to, co przyjdzie Ci do głowy. W dzisiejszych czasach co chwila powstaje nowy serwis, który umożliwia szaremu człowiekowi zostanie królem amatorskiego handlu. Zamiast więc pozbywać się starych rzeczy, możesz je po prostu wystawić na sprzedaż za niewielką kwotę. Dzięki temu Tobie zwróci się chociaż część wydanych kiedyś pieniędzy, za co Twoje dzieci będą Ci szalenie wdzięczne (szczególnie, jeśli kupisz im za to nowe zabawki), a w dodatku ktoś, kogo niekoniecznie stać na zakup nowych rzeczy, otrzyma szansę na naprawdę korzystny interes. Ponadto nic się nie zmarnuje, a na świecie zmniejszy się ilość odpadów, co w obecnych, ekologicznych czasach, powinno być argumentem priorytetowym! Czyli, jak to mówią, i wilk syty, i owca cała.

“Używane” nie znaczy “gorsze”

Chcesz wiedzieć, jak sprzedawać przez internet? Pamiętaj, że ludzie, którzy kupują od Ciebie wystawiane na sprzedaż rzeczy, chcą cieszyć się dobrym interesem, inaczej szybko stracisz popularność. Dbaj więc o zadowolenie swoich klientów – nie sprzedawaj rzeczy uszkodzonych, a jeśli już, to uprzedzaj w ogłoszeniu o ewentualnych usterkach produktu. Zawsze kontroluj sprzedawany towar, by przed wysyłką do klienta na pewno był wyczyszczony oraz schludnie zapakowany. Nigdy nie kłam w ogłoszeniach i nie dodawaj zbyt wielu zbędnych komentarzy – postaw na zwięzłość i rzeczowość. I najważniejsze – nigdy nie wysyłaj sprzedawanego produktu, zanim nie otrzymasz pieniędzy lub zaliczki, która będzie stanowiła zabezpieczenie, na wypadek tego, gdyby ktoś chciał Cię oszukać!