pośrednictwo pracy Szczecin

Najlepsze rozeznanie w bankach.

Najlepsze rozeznanie w bankach.

lip 30, 2018

Kredyty gotówkowe są jednymi z bardziej popularnych form pozyskiwania pieniędzy na różnego typu wydatki zakupy. Można je wziąć na stosunkowa różne foty oraz na bardzo wiele okresów spłaty począwszy od roku do nawet 120 miesięcy. Na rynku jest wiele banków które oferują tego typu pożyczki, jednak niekiedy bardzo trudno spośród nich znaleźć te najbardziej korzystną i najbezpieczniejszą. Kiedyś bardzo popularne było, że instytucje i parabanki udzielające kredytów przemycał y w umowach kruczki prawne na podstawie których klienci płacili dużo więcej niż przewidywali. Warto więc pamiętać o kilku ważnych kwestiach gdy wybieramy taki kredyt.

Gdy chcesz kredyt musisz…

Aby go otrzymać konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Wylicza się ją na podstawie naszych zarobków, wydatków oraz osób które utrzymujemy. Bardzo ważne jest również aby nasza historia kredytowa była jak najbardziej bez zarzutów. Oznacza to, że wszystkie poprzednie kredyty spłacaliśmy terminowo i bez żadnych zwłok. Ważne jest również abyśmy sprawdzali rzeczywistą roczną stopę oprocentowania oraz to jaką prowizję ma bank. Bardzo często jest bowiem tak, że przy niskim oprocentowaniu które sięga nawet 0%, banki stawiają na bardzo wysoką prowizję przez co po wzięciu pożyczki na 20 tys. musimy oddać prawie 30 tys.
Istnieje bardzo wiele stron gdzie znajdziemy ranking kredytów gotówkowych . Jest to o tyle pomocne że na jego podstawie możemy znaleźć banki które oferują najlepsze kredyty o najniższym oprocentowaniu i stosunkowo niedużej prowizji.

Kto jest najlepszy

Przykładowo w tym roku najczęściej wybieranym bankiem jest Alior Bank który oferuje oprocentowanie na poziomie 9, 5% a rrso wynosi 9, 92%. co oznacza że przy kredycie w wysokości 20 tys. zapłacimy około 24, 1 tys. Kolejnym jest natomiast BGŻ BNP Paribas gdzie oprocentowanie wynosi 4, 40 % , rrso 11, 54% a prowizja banku mieści się w 12% . Przekłada się to na to, że przy kredycie na 20 tys. zapłacimy tylko 4, 5 tys. więcej. Ostatnim Bankiem na podium jest Santander Consumer Bank, gdzie oprocentowanie wynosi 7, 99%, rrso 11, 84 % a prowizja 5, 99%.

Wybierając ofertę warto również, przeanalizować opinie dotyczące banku, aby mieć pewność że ich klienci byli zadowoleni i nie narażamy się na niechciane koszty i niezadowolenie. Ranking kredytów gotówkowych sprawi, że wyszukacie najlepsze oferty na kredyt który będzie dla was najbardziej idealny. Dzięki temu możecie porównać ogromną ilość ofert, różnych banków przez co macie obraz tego jakie są różnice między nimi.