Skorzystaj z CV na zamówienie i zwiększ szansę na zatrudnienie – dobre CV

lis 30, 2017

Napisanie dobrego CV nie raz nastręcza wielu trudności. Mogą być one związane z samym jego sformułowaniem lub brakami, które automatycznie dyskredytują nas przy ubieganiu się o zatrudnienie na wybrane stanowisko. Po pierwsze każde CV powinno zawierać zdjęcie. Obecnie w większości firm panuje zasada, że CV bez zdjęcia nie są respektowane. Kolejnym ważnym czynnikiem jest wzór naszego CV.

Nie powinno być one skonstruowane w formie długiego elaboratu, zniechęcającego do czytania (dłuższa forma zarezerwowana jest na list motywacyjny). Najlepszy jest układ blokowy z podziałem na informacje osobiste, posiadane wykształcenie i kwalifikacje, historię zatrudnienia, a także zainteresowania, które czasem mogą przykuć uwagę pracodawcy w czasie przeglądania wielu dokumentów aplikacyjnych. Dobre CV skupia się tylko na konkretach, nie opisujemy w nim kompetencji miękkich, tj. np. umiejętność współpracy, czy empatia, gdyż one zarezerwowane są na umotywowanie naszej aplikacji, czyli list motywacyjny.
Jeśli nie wiesz jak napisać dobre CV, jesteś świeżo po studiach, nie masz doświadczenia zawodowego więc nie wiesz co wpisać w tej rubryce aby nie pozostała pusta lub długo bezskutecznie starasz się o zatrudnienie, powinieneś skorzystać z możliwości CV na zamówienie. Osoba związana z HR lub znająca się na rekrutacji pracowników, stworzy dla Ciebie profesjonalne CV, dzięki któremu, nawet bez doświadczenia, bez trudu znajdziesz zatrudnienie.