pośrednictwo pracy Szczecin

Usprawnij funkcjonowanie firmy transportowej jako spedytor. Oferty pracy dla spedytora

Usprawnij funkcjonowanie firmy transportowej jako spedytor.  Oferty pracy dla spedytora

paź 3, 2017

Skończyłeś logistykę w transporcie? Szukasz stałego zatrudnienia? Oferty pracy dla spedytora są skrojone dla twoich kwalifikacji.
Praca dla spedytora
Jako specjalista z zakresu logistyki organizujesz transporty towarów i usług. Planujesz trasy, aby przebiegały bez zakłóceń i towar dotarł w wyznaczonym czasie. Zajmujesz się wszelkimi sprawami celnymi związanymi z przewozem towarów przez granicę. Bez twoich negocjacji trudno byłoby ustalić odpowiednią cenę za dowóz i transport towarów.

 

To praca dla wytrwałych, ponieważ musisz koordynować wszystko 7 dni w tygodniu, aby firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna. Za swoją solidną pracę poza wynagrodzeniem zasadniczym, otrzymujesz premie i prowizje. Musisz być osobą komunikatywną, asertywną, potrafiącą rozmawiać z każdym i łagodzić konflikty. Dodatkowo musisz się odznaczać dużą odpornością na stres, gdyż praca wymaga od Ciebie ciągłego bycia “w pogotowiu”. Musisz mieć duże zdolności analityczne i szybkiego znajdowania rozwiązań wielorakich problemów, które mogą Cię spotkać w pracy spedytora. Jeśli interesuje Cię taka praca, aplikuj już dziś.