pośrednictwo pracy Szczecin

Znajdź zatrudnienie jako operator wózków widłowych. Agencja pracy Szczecin. Praca dla operatora wózków widłowych

Znajdź zatrudnienie jako operator wózków widłowych. Agencja pracy Szczecin. Praca dla operatora wózków widłowych

paź 30, 2017

Masz uprawnienia operatora wózków widłowych? Ukończyłeś stosowny kurs? Potrafisz obsługiwać wózek widłowy? Agencja pracy Szczecin ma dla Ciebie szczególną ofertę.
Jeśli na powyższe trzy pytania, odpowiedziałeś twierdząco, praca w magazynie i zakładzie produkcji palet drewnianych jest stworzona dla Ciebie. Do twoich obowiązków będzie należało przewożenie palet drewnianych z zakładu na magazyn, kontrola sprawności sprzętu, przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku operatora wózka widłowego. Zapewniamy Ci dobre wynagrodzenie, szkolenie w miejscu pracy, niezbędne ubezpieczenie, a także dodatek za pracę w godzinach nocnych.

 

Praca dla operatora wózków widłowych zapewnia Ci samorealizację w zawodzie, do którego masz uprawnienia. Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
i pracę w renomowanej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy musisz aplikować już dziś, aby nikt Cię nie uprzedził i okazja nie przeszła Ci koło nosa. Wyślij do nas swoje CV. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych w zakładach produkcyjnych.
Agencja Pracy Szczecin- z nami znajdziesz wymarzoną pracę w wyuczonym zawodzie.