pośrednictwo pracy Szczecin

Zostań kurierem i spełniaj się zawodowo. Oferty pracy w transporcie Warszawa

Zostań kurierem i spełniaj się zawodowo. Oferty pracy w transporcie Warszawa

paź 14, 2017

Uwielbiasz jeździć samochodem? Masz prawo jazdy kategorii B? Chcesz łączyć swoją pasję do jazdy samochodem z pracą? Lubisz pomagać innym, jesteś otwarty i kontaktowy? Jeśli tak to praca dla kuriera jest właśnie dla Ciebie. Możesz pracować w firmie o międzynarodowej renomie i doświadczeniu w rozwożeniu przesyłek.

Kurier oferty pracy

Wymagane jest wykształcenie średnie. Poza uprawnieniami do prowadzenia pojazdu, musisz umieć obsługiwać GPS. Praca wymaga od Ciebie bycia w stałym kontakcie z centralą i sortownią, a także klientem, z którym niejednokrotnie musisz się skontaktować w razie jego nieobecności w domu i niemożliwości odebrania przesyłki w wyznaczonym czasie. Praca wymaga od Ciebie uprzejmości i zrozumienia dla klienta.

Oferty pracy w transporcie Warszawa

Jeśli nie chcesz pracować jako kurier, a posiadasz stosowną kategorię uprawniającą Cię do prowadzenie tirów, możesz zatrudnić się w firmie transportowej. Zapewnioną masz umowę o pracę i niezbędne ubezpieczenia. Samochody wyposażone są w GPS i elektroniczny system powiadomień. Przestrzegamy czasu pracy kierowców i dbamy o BHP. Jeśli chcesz pracować jako kierowca aplikuj już dziś.